Učebnice trochu jinak

Vzdělávání může být i zábavné. Počítačové programy nám dávají možnost interakce. Díky tomu si sami můžeme určovat způsob a tempo výuky. Multimediální učebnice mají velký potenciál. Dostanete komplexní soubor hodnotných informací. Jsou vždy po ruce a je možné je publikovat na různých datových nosičích bez nutnosti instalace.

Jak to funguje?

Je to jednoduché, od Vás si pouze  vyžádáme nutné podklady nebo je opatříme z našich zdrojů. Záleží na dohodě. Poté dohodneme termín a vy se tak nemusíte o nic starat. 

Děti a znevýhodněné skupiny

Díky možnostem vytvořit jakékoliv uživatelské prostředí, se automaticky nabízí možnost vytvářet výukové programy pro děti. A to i pro ty nejmenší. Na zjednodušené ovládání si děti velmi brzy přivyknou. VISUALLAB má v této oblasti bohaté zkušenosti.

Pro žáky i studenty se sluchovým postižením jsou multimediální vzdělávací programy velice oblíbené. Nejsou odkázáni pouze na psaný text a obrazový materiál, ale mohou využít možnost převodu psaného textu do videoklipů v českém znakovém jazyce. Výsledky jsou pak ohromující.

Podívejte se jak vypadá učebnice dějepisu pro sluchově postižené. Odkaz ZDE!

Firemní prezentace a výukové programy

S prezentacemi je to podobné jako s učebnicemi. Podle dané struktury přepracujeme prezentaci do graficky atraktivní a poutavé podoby, takže Vám pomůže udržet pozornost Vašich posluchačů. 

multimed